Par mums

Gandrīz 10 gadu laikā mēs nodrošinam biroja un datortehnikas apkalpošanu uzņēmumiem, kompānijām, municipālajām iestādēm un privātpersonām Daugavpilī. Uzpildam kārtridžus, remomtējam printerus, veicam kopēšanas tehnikas profilaksi. Arī pārdodam biroja un datortehniku pēc pasūtījuma.

 

Mūsu pastāvīgie klienti bieži jautāja mums, kur var apskatīt visu SIA Konsalta piedāvāto preču klāstu. Tātad, mēs nolēmām atvērt interneta veikalu ar ļoti plašu sortimenta izvēli, kur var iegādāties ne tikai biroja un datortehniku, bet arī TV, video un audio tehniku, elektroniku, sadzīves tehniku, mobilos telefonus, preces mājai un dārzam, bērnu un sporta preces, mēbeles, skaistumlopšanas preces, auto aksesuārus un daudz ko citu.

 

Mēs pieņemam pasūtījumus ar priekšapmaksu. Varam noformēt pirkumu līzingā (Lateko līzings, InCREDIT GROUP, Aizdevums.lv).

 

Nodrošinam preču piegādi Latvijas teritorijā, izmantojot Omniva, DPD Latvija, Venipak Latvija kurjerpasta pakalpojumus. Daugavpilī izsniedzam preces pēc adrese: Viestura 86.

 

Laipni lūgti www.1veikals.lv interneta veikalā!