Kluči konteinerā ar riteņiem KIK-4610

  • ID: 3993153
  • Modelis: KIK-4610
  • Pieejamība: Pieejams
  • Piegāde: Piegāde aizņem aptuveni 2-3 dienas
  • EUR

    12.00€

  • Bez nodokļa: 12.00€
 
Buy now

Kluči ir vienas no populārākajām rotaļlietām visu vecumu bērniem? taču šis komplekts ir paredzēts mazajiem, jo ​​kluči ir mīksti un tāpēc droši no 18 mēnešu vecuma. Bērns no tām var uzbūvēt dažādas celtnes, figūras un formas – visu, ko ļauj domāt viņa iztēle. Katrs bloks ir izgatavots no mīkstas plastmasas, kas būs drošs bērnam spēlējoties.

Komplektā ietilpst arī uzlīmes, kas piešķirs klucīšiem nedaudz personības un liks bērnam ķerties klāt vēl dedzīgāk.

Kluču celtniecība ir ne tikai fantastiska izklaide, bet arī laba iespēja attīstīt vairākas prasmes, īpaši roku prasmes. Kustīgie bloki un būvkonstrukcijas attīsta bērnu motoriku un trenē roku-acu koordināciju.

Klučiem ir arī liela ietekme uz bērna intelektuālajām prasmēm, piemēram, deduktīvo spriešanu un telpisko iztēli. Tātad ir tikai viens secinājums – kluču komplekts garantē bērna vispusīgu attīstību!Krāsainie izglītojošie klucīši ir iepakoti praktiskā traukā uz ritenīšiem, kas ievērojami atvieglo bērna iecienītāko kluču pārvietošanu no vietas uz vietu.

Mazuļu klucīši ir dāvana, kas patiks ikvienam bērnam, tie ļaujs stundām ilgi izklaides, kā arī palīdzēs attīstīt daudzas pareizai attīstībai nepieciešamās prasmes.

Tehniskās specifikācijas:

Materiāls: plastmasa

Vecums: 18 m+

Izmēri: viens no klučiem 12 cm x 3,2 cm x 3 cm, konteinera pārnēsāšanas rokturis: 25,5 cm, konteinera riteņi: 8 cm, iepakojums: 28 cm x 20 cm x 21 cm.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts           Labs