Koka puzle bundžiņā MERMAID/DINO KIK-5364/1

  • ID: 3994382
  • Modelis: KIK-5364.1
  • Pieejamība: Pieejams
  • Piegāde: Piegāde aizņem aptuveni 2-3 dienas
  • EUR

    6.00€

  • Bez nodokļa: 6.00€
 
Buy now

Puzles ir lielisks veids, kā atbalstīt bērna attīstību! Viņi interesanti apvienos mācīšanos ar izklaidi un palīdzēs mazuļa holistiskajā attīstībā! Pareizs elementu izvietojums neapšaubāmi liks prātam darboties, jo īpaši rosinot telpisko iztēli un uztveri! Lai sakārtotu elementus pareizajās vietās, būs nepieciešama roku kustību precizitāte, kā arī vizuālā un kustību koordinācija!

Lai atvieglotu un dažādotu izklaidi, katram elementam ir zīmējums no divām pusēm. Vienā ir krāsains nāriņas un zemūdens dzīvības zīmējums, bet otrajā pusē- dinozauri un cipari, kas palīdz atrisināt mīklu!

Pēc salikšanas puzli var ielikt metāla burciņā! Tas ne tikai nodrošinās ērtu uzglabāšanu, bet arī pasargās puzles elementus no jebkuriem laikapstākļiem, kas tos var nelabvēlīgi ietekmēt! Turklāt, atšķirībā no kartona iepakojuma, burka neplīsīs, tāpēc jūs nezaudēsiet nevienu puzli!

Puzle-attēlu veidošana neapšaubāmi pozitīvi ietekmēs attiecības ģimenē un sagādās daudz prieka gan bērnam, gan vecākam!

Visas puzles ir izgatavotas no koka, tāpēc tās ir ne tikai ļoti izturīgas, bet arī pilnīgi drošas Jūsu mazulim! Tie ir rūpīgi noslīpēti un pārklāti ar netoksisku krāsu. Produkts ir iepakots ļoti skaistā, estētiskā iepakojumā, kas padara to par ideālu dāvanu!

Izmēri:

* salikta puzle: 28,5 cm x 22,5 cm x 0,3 cm

* viens elements: 2,1 cm x 4,5 cm x 0,3 cm

* iepakojuma izmēri: 12,5 cm x 9 cm x 5 cm.

Rakstīt atsauksmi

Piezīme: HTML netiek pieņemts, lūdzu izmantojiet neformatētu tekstu.
Slikts           Labs